fbpx
 

Kargo ve İade

http://www.bebeloji.net/wp-content/uploads/2018/02/white_divider_top-1.png

Bebeloji, online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

Kargo: Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

İADE ŞARTLARI

14 gün içerisinde iade hakkı: Kişiye özel ürün tasarımı yapan firmamızda ürün iadesi bulunmamaktadır. Ancak Kargo esnasında zarar gören mal için iade yapılmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) ve hasarlı ürünle ilgili kargo tutanağını doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Bebeloji geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:
Yurtiçi Kargo BURSA  DOĞUŞPARK  ŞUBESİ / CİHAN TANER  ADINA GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

Destek için info@bebeloji.net adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0507 305 66 62 numaralı telefonu arayarak Bebeloji Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

http://www.bebeloji.net/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer-1.png

Takip Et